Arvamused

Meie klientide arvamused MultiMeediumi poolt läbiviidud müügikoolituste kohta.
Lauri Kallaste müügijuht, Tartu ja Lõuna-Eesti piirkond
D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS:
Nelly Vahtramaa tegi D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS-ile kaks väga hea   resultaadiga müügioskuste arendamise koolitust: 18.10.2008 Tallinnas ja 25.04.2009 Tartus.
Nelly koolitused paistsid silma sellega, et olid:
• Nelly, kui pika stabiilse eduka praktikaga müügiinimese poolt tehtud ja sellepärast kiiresti ellu rakendatavad;
• kokku pandud spetsiifiliselt D.A.S.-i jaoks, s.h. müügiprotsesside eelneva vahetu jälgimise ning analüüsimise tulemusena;
• Eestis kehtivatele oludele vastavad, kusjuures mõlemad erinevate rõhuasetustega- sõltuvalt D.A.S.-i muutunud hetkevajadustest;
• personaalsed ja igat koolitatavat aktiivselt kaasavad;
haaravalt huvitavad ning läbi viidud avameelses sõbralikus õhkkonnas.
Nelly koolituse mõjudena võin esile tuua müügitulemuste olulise ja kiire tõusu juba kuu-paari jooksul, sest peale koolitust oskasid koolitatavad paremini:
• Kliendi objektiivseid huvisid kaardistada läbi avatud küsimiste ja seda D.A.S.-i jaoks ainuvõimaliku eelistuse, n.ö. “saksa tüüpi” ehk “sisulise müügi” põhimõtetel; selgituseks: enamus Eestis viimasel 20 aastal pakutavaid alternatiivseid müügikoolitusi sisaldab paraku eeskätt “ameerikaliku müügi” ehk “muljemüügi” õpet, mis oma katteta lubaduste tõttu kindlustusvaldkonda kindlasti ei sobi;
• läbi “ei”-de Kliendi “jah”-ideni jõuda;
• mõista, et Kliendi vastulause on tema huvi ilming;
• n.ö. müüki sulgeda.
Kõige tähelepanuväärsem on aga see, et Nelly koolituse materjal otsitakse kolleegide poolt D.A.S.-is täiesti vabatahtlikult aeg ajalt üha uuesti üles ning värskendatakse enda teadmisi ja oskusi.

 

Merit Ots juhatuse liige, KindlustusEst Kindlustusmaakler OÜ:
“Nelly oli väga positiivne ja kaasahaarav koolitaja. Ka staazikate töötajate vastuväited
teatud  müügiideede osas said Nellyga aktiivselt ja elavalt läbi arutatud ning nii mõnigimüüt müügi ebaõnnestumise osas sai murtud. Uutele töötajatele andis Nelly koolitus kindlasti julgema pealehakkamise müügitöös.
Tänu Nelly pikale staažile müügi valdkonnas, oskas ta tuua erinevaid näiteid kliendisuhtlusest ning olukordade lahendustest, mis võivad olla abiks ka teistele müügitöötajatele. Koolituselt leidis iga töötaja endale midagi uut, mis tema teadmistepagasis veel puudus.”
_
Kai Käärid müügijuht, Mobec AS (kaubamärkide OMO, Raffaello, Heinz, Lipton, Dove, Kinder, Nutella, Cif, Ferrero jt. maaletooja):

“AS Mobec’i müügitiim jäi koolitusega väga rahule.
Positiivseid sõnu kostis nii kauaagsetelt müügiesindajatelt kui ka lühema staažiga töötajatelt. Usun, et Nelly oma avala käitumisega ongi eduka koolituse võti.”

_

Kristo Krumm turundusjuht, Baltic Tours AS:
“Nelly koolituse võlu seisneb keeruliste asjade lihtsas ja arusaadavas seletuses.
Müügis ei ole midagi müstikat – kõik on ammu äraproovitud tõed ja kõike seda me ka teame.
Vaja on vaid meeldetuletust ja asjade loogilisse järjekorda panekut.
Seda oskab Nelly suurepäraselt, ning koolituse lõpus on tunne, et miks ma seda varem teinud pole?“
_
Ivi Truuväärt toitlustus-ja teenindusjuht, Nokia Kontserdimaja AS:
“Koolituse ülesehitus oli täpselt teemakohane.
Koolituse aeg- neli tundi möödus väga kiirelt, kuid siiski saadi mõningaid väga häid ideid, mida oma igapäevatöös rakendada.
Kogu meeskond, kes koolituselt osa võttis oli aktiivne ja seda eelkõige muidugi koolitaja eestvedamisel ja “tagant utsitamisel”. Osalejatele oli koolitus väga oluline ja suureks motivatsiooniks edaspidistes tegemistes. Koolitus aitas tõsta ühtset meeskonnatunnet ja tõi neid lähemale toote arendamisele läbi nende oma ideede. Suur tänu Nellyle ja tema kogemustele.”
_
Taavi SumbergTurunduskeskkonna Sorter.ee looja:
“Mõnda aega tagasi (veebruar 2011) viibisin pikemalt Eestist väljas ja arendasin oma
internetiprojekti kaugjuhtimise teel.
Ühel hetkel vajasin aga eesti-keelset müügikoolitust. Kuna olin kaugel, oli võimalus
müügikoolitust teha vaid Skype teel.
Polnud just lihtne leida koolitajat, kes usuks Skype teel tehtavasse müügikoolitusse. Lõpuks leidsin Multimeediumi ja Nelly.
Tellisin Nelly´lt kahe tunnise müügikoolituse – tema Eestis, mina Hispaanias.
See omanäoline müügikoolitus Skype teel, oli minu jaoks revolutsioon. Tänaseks .”
-
Kersti Raimla tegevjuhi abi, Mereneid Salong OÜ:

“Ühel hetkel tundsime firmas vajadust müügiinimesi ergutada ja hakkasime selleks otsima meile sobivat koolitust. Mitme firma vahel sai väljavalituks just Multimeedium. Antud firma üllatas meid oma individuaalse lähenemisega ja eelneva põhjaliku analüüsiga meie ettevõttest. Juba esimesel vestlusel telefonis Nellyga, olin kindel, et see on just see, mida otsime ja me ei pidanud selles pettuma. Koolitus oli huvitav, lõbus ja meile suunatult väga asjakohane. Igale probleemile või vastuargumendile tuli Nelly poolt väga lihtsalt ja kergelt enesest mõistevalt lahendus. Kui meist mõni oligi algul väga skeptiline, siis peale koolitus enam kindlasti mitte.”


Ettevõtted, kellele oleme teinud müügiteemalisi koolitusi:

Eesti Päevalehe AS, Koduaken OÜ, D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS, Oriola AS, Tamro Eesti OÜ, Pintaväri Eesti OÜ, QBE Kindlustus, KindlustusEst Kindlustusmaakler OÜ, Jukat Eesti OÜ, SL Õhtuleht, Eesti Info Keskus AS, Baltic Tours AS, Vanalinna Salong OÜ jpt.

Switch to our mobile site