Internetiturunduse kohta

Meie klientide arvamused MultiMeediumi internetiturunduse teenuste kohta.

Nova Vita Kliinik AS  juhataja Merike Seer

www.novavita.ee

”Oleme väga rahul MultiMeediumi  infomeedia haldusteenusega.  Lühidalt öeldes on see aidanud ära hoida tarbetud kõhklused ja otsingud infomeedia maastikul ning  seeläbi säästnud palju aega ja raha. Oleme saanud selge arusaama, et mil moel just meie firma peaks käituma infomeedias, et  kus olla ja mida teha ning väga oluliseks peame ka hilisemat analüüsi ja  tagasisidet, et kas on asjad läinud õiges suunas ja mis võiks edasised arengud olla. Koostöö teeb aga eriti meeldivaks  Nelly ja Kristiina säravad isiksused – positiivsus, oma ala hea valdamine – neil on alati kapaga häid mõtteid ja uusi ideid ning alati saab neilt tarkust ka endale juurde.”

Loote Ultraheliskriining OÜ juhatuse liige Dr. Marek Šois

www.ultraheli.ee

„Multimeedium OÜ sõbraliku kollektiiviga olen teinud koostööd alates oma firma alustamisest. Alustava ettevõtjana oskan hinnata  nende professionaalset ja samas sõbralikku abi.  Üheskoos oleme üles ehitanud firma reklaamikampaania ja sidunud kodulehekülje sotsiaalmeediakanaliga.  Soovin neile edu edaspidiseks ja julgen neid soovitada ka oma headele tuttavatele.”

Alltrendo OÜ/Trallituba  juhatuse liige Andra Tetsov

www.trallituba.ee

“Multimeediumi inimesed on hästi hoolivad ja abivalmid ning alati meie jaoks olemas. Koostöös nendega jääb mulje nagu tegeleksid nad ainult minu probleemide ja küsimustega. :)
Olen hästi rahul, et otsustasime seda koostööd alustada ja saame nii 100% oma põhitegevusele pühenduda.”

TruckParts Eesti OÜ tegevjuht Heigo Vahermets

www.truckparts.ee

Tänu Multimeediumi abile oleme saanud oma toodet efektiivselt reklaamida Venemaal, tänu nende professionaalsusele oli töö kiire ja korralik. Nende poolne tugi ning teadmised antud turust andsid soovitud tulemuse. Seega olen kindel, et iga klient leiab endale sobiva lahenduse nende poolt.

European Storage Equipment OÜ/ESE juhatuse liige Ilmar Metsma

MultiMeediumi turutunnetus ja asjatundlik teemakäsitlus viitab pikaajalisele kogemusele antud valdkonnas – sealsed inimesed tühja juttu ei aja. Esitletu ja pakutu vastab täpselt nõustatava ettevõtte profiilile.Olen müügijuhi ametis olnud viimased 8 aastat ning soovitan soojalt kasutada MultiMeediumi teenuseid. Ettevõtja seisukohtadest arusaamine – sirgjooneline, täpne ja pädev nõustamine viib kiiresti kasuliku tulemuseni. Koos rakendatud turundusvõtted on ausad ning on kooskõlas hea äritavaga. ESE sisustab Euroopas toodetud ja tunnustatud kvaliteetse tehnoloogiaga lao-, tööstuspindu. Tänu MultiMeediumile oleme praegusel karmil ajal hästi hakkama saanud. Usun, et MultiMeediumi ja ESE viljakas koostöö toob uusi töövõite ka tulevikus. Hea inimene, kui juhtud meid märkama, viitab see MultiMeediumi ja ESE vahelisele tulemusele orienteeritud meeskonnatööle.

D.A.S Õigusabikulude Kindlustuse AS  turundusjuht Merlin Nurk

www.das.ee/

MultiMeediumiga liitudes usaldasime oma infomeedia haldamise professionaalide kätte. Koostöö MultiMeediumiga on olnud väga positiivne ning nende abiga oleme saavutanud soovitust paremaid ja efektiivsemaid tulemusi ning seda kõike märgatavalt väiksema aja ja raha kuluga. MultiMeedium annab meile pidevat tagasisidet infomeedia statistika kohta ning ühtlasi teeb ka sellele analüüsi, mis aitab meil, kui kliendil veelgi kergemini õigeid otsuseid langetada. Lisaks hoiab MultiMeedium  meid pidevalt kursis oluliste muudatustega infomeedia vallas ning vajadusel jagavad meile ka suurima hea meelega omapoolseid soovitusi ja näpunäiteid.

Goodmark OÜ juhatuse liige Aivar Köök

www.goodmark.ee

Et kaitsta end reklaami pakkujate tulva eest ehk kui te ei soovi tallata tühja tuult , kallid firmaomanikud teid abistab selle ala ekspert OÜ Multimeedium.

 

 

Switch to our mobile site